Nasza oferta

Oferta wyrobów betonowych

Firma „Terbud” jest uznanym producentem betonu towarowego, stropów teriva, nadproży L-19, bloczków fundamentowych m6 oraz innych materiałów betonowych oraz keramzytowych. Do produkcji naszych wyrobów używamy najlepszych atestowanych surowców oraz nowoczesnych maszyn, aby nasze produkty cechowały się najwyższą jakością. Materiały naszej produkcji są certyfikowane oraz nadzorowane przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Betonów „CEBET” w Warszawie oraz Laboratorium Budowlane w Zielonej Górze. Ceryfikaty, atesty oraz deklaracje zgodności możecie państwo znależć w dziale Certyfikaty.

Od kilkunastu lat z powodzeniem zaopatrujemy największe hurtownie budowlane na Dolnym Śląsku m.in.: Aubud-bis, Ryczek, Mat-Budex, Predom, Ika, Anmar czy Extradach.

Świadczymy również nasze usługi klientom indywidualnym. Służymy pomocą w zakresie doradztwa technicznego oraz robimy darmowe wyceny naszych materiałów po wcześniejszym przesłaniu projektu budowlanego na nasz adres e-mail lub indywidualnych ustaleń z inwestorem.


Nasze wyroby


Beton towarowy

Betoniarnia "TERBUD" oferuję atestowany beton towarowy od B-7,5 do B–45. Ponadto oferujemy zaprawy cementowe, a także stabilizacje. Posiadamy trzy węzły betoniarskie w siedzibie firmy w Wołowie oraz jeden w oddziale w Karpaczu. Stosujemy cementy i kruszywa Grupy "Górażdze” oraz dodatki do betonu firmy "HaBe Polska".


Więcej

Stropy teriva

Stropy Teriva są gestożebrowymi stropami belkowo-pustakowymi, składającymi się z lekkich belek kratownicowych, pustaków żużlobetonowych lub keramzytowych oraz betonu układanego na budowie. Charakteryzują się one: niskimi kosztami, lekkością, łatwością montażu, dużą wytrzymałością oraz trwałoścą.


Więcej

Kształtki

Kształtki wieńcowe to zbrojone elementy wykonane na bazie betonu i keramzytu. Dopasowane do wymiarów ściany oraz wysokości stropu służą jako szalunek tracony, pozwalający na prawidłowe, sprawne i bezpieczne wykonanie wieńca stropowego.


Więcej

Nadproża L-19

Belki nadprożowe mogą być stosowane w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Nadproża są elementem konstrukcyjnym umożliwiającym wykonanie otworów okiennych i drzwiowych w ścianach.


Więcej

Pustaki kominowe oraz wentylacyjne

Pustaki kominowy oraz wentylacyjne produkowane są z keramzytobetonu. Przeznaczone do budowy kominów wielowarstwowych oraz systemów wentylacji.


Więcej

Płyty korytkowe

Płyty korytkowe przeznaczone są do pokryć dachowych i stropodachowych w budownictwie ogólnym i uprzemysłowionym. Charakteryzuje je niewielki ciężar oraz możliwość stosowania w różnych układach konstrukcyjnych.


Więcej

Kręgi betonowe i pokrywy

Kręgi betonowe używane są do budowy studni, studzienek kanalizacyjnych, przepustów oraz komór podziemnych.


Więcej

Materiały ścienne


Bloczki fundamentowe M-6

W budownictwie coraz powszechniejsze staje się stosowanie betonowych bloczków fundamentowych w miejsce dawniej stosowanych fundamentów wylewanych z masy betonowej. Głównym powodem tego jest znaczne uproszczenie pracy przy tworzeniu fundamentów.


Więcej

Pustaki ALFA

Pustak ścienny ALFA, przeznaczony jest do wznoszenia konstrukcyjnych zewnętrznych i wewnętrzych, ścian osłonowych i działowych. Wyrób posiada stabilne wymiary, wysoką ognioodporność oraz jest łatwy w obróbce mechanicznej i ręcznej. Pustak ALFA może być stosowany jako element konstrukcyjny w budownictwie do 3 kondygnacji.


Więcej

Wyroby drogowe


Kostka brukowa

Kostka brukowa jest najczęściej kupowanym produktem drogowym. Wykłada się nią zarówno alejki w ogrodzie,jak i uliczki osiedlowe. Kostka brukowa jest produktem dostępnym w wielu kolorach i kształtach, co czyni z niej produkt dla wszystkich.


Więcej

Krawężniki i obrzeża

Elementy wykończeniowe każdego chodnika, ścieżek ogrodowych, alejek parkowych czy dróg publicznych.


Więcej

Kruszywa budowlane i drogowe

Wykorzystywane są m.in. do podbudowy terenu, utwardzania podłoża, murowania, tynkowania czy do produkcji posadzek maszynowych.


Więcej